فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
loosternovin
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۷:۳۹

از مدت‌ها قبل لوسترها براي تامين روشنايي اتاق پذيرايي و نشيمن در منازل يا اتاق‌هاي محل كار مورد استفاده قرار مي‌گرفتند. اين نوع روشنايي غالبا از تعدادي شاخه و لامپ تشكيل ‌شده كه ظاهري آراسته دارد. امروزه با آميختن ساختار لوسترهاي قديمي و استفاده از چوب، ضمن سبك‌ترشدن وزن و كاهش هزينه‌ي ساخت لوستر، ظاهري مدرن به آن‌ها داده‌ شده است. لوستر «8 شاخه‌ي پرستيژ» نمونه‌اي از اين نوع روشنايي است كه توسط شركت «داركار» (Darkar)  توليد و عرضه مي‌شود. اين لوستر با بدنه‌ي چوبي ساخته ‌شده است. حباب‌هاي به‌كاررفته در اين مدل، به شكل استوانه و از جنس شيشه هستند. ميزان ارتفاع يا فاصله‌ي اين لوستر از سقف به 80 سانتي‌متر نمي‌رسد. وزن اين محصول در حدود 9.5 كيلوگرم است. بسته به محل مصرف و سليقه‌ي خريدار، بايد 8 لامپ براي استفاده از اين روشنايي تهيه كرد. حدود 4 دهه از آغاز فعاليت شركت داركار مي‌گذرد. اين شركت با توليد محصولات روشنايي با تنوع زياد توانسته است در باب تهيه‌ي انواع لوستر و روشنايي تزييني، پاسخ سليقه‌ي بسياري از مشتريان را بدهد. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند در امان بمانند. لوستر پرستيژ نمونه‌اي از محصولات داركار است كه با تهيه و نصب آن، هم ظاهري شكيل به منزل يا محل كار خود داده‌ايد و هم ميزان نور مناسبي را ايجاد كرده‌ايد.

براي مشاهده محصولات كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۳:۱۹

لوستر مدل رزا يكي از محصولات شركت «داركار» (Darkar) است كه به‌صورت شش شعله توليد مي‌شود. اين آويز از جنس چوب ساخته‌شده است و به دليل استفاده از چوب پخته‌شده در آن، از استحكام و ماندگاري بالايي برخوردار است. استفاده از چوب باعث كاهش وزن اين محصول شده و وزني 4.5 كيلوگرمي به آن بخشيده است. تلفيق چوب و شيشه، ظاهري مناسب به اين آويز داده است و لاله‌هاي آن نور را به‌خوبي به اطراف پخش مي‌كنند. طول پايه‌ي اين محصول 94 سانتي‌متر بوده و در ابعاد 65× 65 سانتي‌متر توليد مي‌شود. استفاده از لامپ‌هاي LED براي اين لوستر بسيار مناسب است و علاوه بر كاهش مصرف برق موجب بهبود كيفيت پخش نور مي‌شود. لوستر‌ها در اشكال مختلفي توليد مي‌شوند و با توجه به نوع طراحي كه دارند در مكان‌هاي مختلف مورداستفاده قرار مي‌گيرند. لوستر رزا به دليل ظاهر شكيل و زيبايي كه دارد براي استفاده در منازل و كافي‌شاپ‌ها بسيار مناسب است. شركت‌هاي زيادي در توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كنند و دراين‌بين شركت داركار با تجربه‌اي نزديك به چهل سال، عملكردي مناسب داشته است.

براي مشاهده محصولات كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۸:۴۱

 

لوستر‌ها از مهم‌ترين ابزار روشنايي محسوب مي‌شوند. نوع طراحي و نوردهي اين محصولات اهميت زيادي دارد، ازاين‌رو در انواع گوناگون و با توجه به سليقه‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. شركت‌هاي زيادي به توليد و عرضه‌اي اين محصولات مشغول‌اند كه دراين‌بين شركت «داركار» (Darkar) با تجربه‌اي نزديك به چهار دهه فعاليت مناسبي داشته است. بسياري از محصولات اين شركت چوبي هستند و براي جلوگيري از آسيب آن‌ها توسط رطوبت و موريانه از چوب‌هاي پخته‌شده استفاده مي‌كند. لوستر رزا يكي از محصولات اين شركت است كه به‌صورت 4 شعله توليد و عرضه مي‌شود. تركيب شيشه و چوب ، ظاهري زيبا به اين لوستر داده است. لاله‌هاي قرارگرفته بر روي هر شاخه به‌خوبي نور را پخش مي‌كنند و استفاده از لامپ LED در اين آويز،علاوه بر بهبود كيفيت پخش نور، موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود. اين محصول از ظاهر شكيلي برخوردار است و براي اتاق‌هاي پذيرايي كوچك، اتاق‌خواب، آشپزخانه و كافي‌شاپ‌ها بسيار مناسب است.

براي مشاهده محصولات كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۲:۳۰

لوستر‌ها از مهم‌ترين ابزار روشنايي محسوب مي‌شوند. نوع طراحي و نوردهي اين محصولات اهميت زيادي دارد؛ ازاين‌رو در انواع گوناگون و با توجه به سليقه‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. شركت‌هاي زيادي به توليد و عرضه‌ي اين محصولات مشغول‌اند كه در اين‌ بين شركت «داركار» (Darkar) با تجربه‌اي نزديك به چهار دهه، فعاليت مناسبي داشته است. بسياري از محصولات اين شركت چوبي هستند و براي آسيب‌نديدن توسط رطوبت و موريانه از چوب‌هاي پخته‌شده ساخته مي‌شوند. لوستر رومينا يكي از محصولات اين شركت است كه به‌صورت 8 شعله توليد و عرضه مي‌شود. تركيب شيشه، چوب و فلز ظاهري زيبا به اين لوستر داده است. لاله‌هاي قرارگرفته روي هر شاخه، به‌خوبي نور را به اطراف پخش مي‌كنند. ابعاد اين محصول 80 × 80 سانتي‌متر است. از ديگر مشخصه‌هاي اين لوستر مي‌توان به وزن 12 كيلوگرمي آن اشاره كرد. استفاده از لامپ LED در اين آويز،علاوه بر بهبود كيفيت پخش نور، موجب صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌شود.

 براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۰:۱۸

لوستر‌هاي مدل رومينا توسط شركت «داركار» (Darkar) عرضه مي‌شوند. اين محصول در سايز‌هاي مختلف 4، 6، 8 و ... شعله توليد مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه بر طراحي خوب از قيمت مناسبي برخوردارند. تركيب چوب و شيشه جلوه‌اي زيبا به اين آويز بخشيده است. چوب به‌كاررفته در لوستر روميناي شش شعله به‌صورت پخته‌شده تهيه مي‌شود تا در برابر رطوبت به‌خوبي مقاومت كند. لاله‌هاي اين لوستر به سمت بالا قرار دارند و از پخش نور خوبي برخوردارند. براي بهبود كيفيت نوردهي استفاده از لامپ‌هاي LEDگزينه‌ي مناسبي است و كمك زيادي به صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌كند. وزن اين محصول 10 كيلوگرم است و در ابعاد 82 × 82 سانتي‌متر توليد مي‌شوند. لوستر‌ها علاوه بر تامين نور منازل و فروشگاه‌ها، ظاهري زيبا نيز به آن‌ها مي‌بخشند. نوع طراحي و تعداد شعله‌هاي لوستر‌ها در ميزان نوردهي آن‌ها تاثير مستقيمي دارد

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۸:۲۴

لوستر‌هاي مدل رومينا توسط شركت «داركار» (Darkar) عرضه مي‌شوند. اين محصول در سايز‌هاي مختلف 4، 6، 8 و ... شعله توليد مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه بر طراحي خوب از قيمت مناسبي برخوردارند. تركيب چوب و شيشه جلوه‌اي زيبا به اين آويز بخشيده است. چوب به‌كاررفته در لوستر روميناي چهار شعله به‌صورت پخته‌شده تهيه مي‌شود تا در برابر رطوبت به‌خوبي مقاومت كند. لاله‌هاي اين لوستر به سمت بالا قرار دارند و از پخش نور خوبي برخوردارند. براي بهبود كيفيت نوردهي استفاده از لامپ‌هاي LEDگزينه‌ي مناسبي است و كمك زيادي به صرفه‌جويي در مصرف برق مي‌كند. لوستر‌ها علاوه بر تامين نور منازل و فروشگاه‌ها، ظاهري زيبا نيز به آن‌ها مي‌بخشند. نوع طراحي و تعداد شعله‌هاي لوستر‌ها در ميزان نوردهي آن‌ها تاثير مستقيمي دارد

 

 براي مشاهده محصول كليك كنيد

برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۶:۰۳

لوستر داركار مدل اورانوس كوچك يك سيستم روشنايي بسيار زيبا است كه مي‌تواند در بهبود نور و زيبايي محل استفاده بسيار مفيد واقع شود. اين مدل با ظاهر حجيمي كه دارد متفاوت از بسياري از آويزهاي معمول در بازار است. استفاده از زنجير در اتصالات اين آويز ظاهر آن را قدرتمندتر كردهاست. اين آويزسقفي داراي سه جايگاه براي اتصال لامپ‌ با سرپيچ بزرگ است. جنس قسمت‌هاي دور اين آويز سقفي از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم ِ كلي محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد اين محصول 75 سانتي‌متر ارتفاع پايه و ارتفاع 42 و قطر 75 سانتي متري است كه تقريباً مي‌توان در هر سقفي آن را نصب كرد. وزن كم لوستر داركار مدل اورانوس كوچك  امكان نصب آسان و مطمئن آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند و اين آويز به زنجير هاي متصل و محكم شده در سقف آويزان شود. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

 براي مشاهده محصولات كليك كنيد

برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۳:۵۵

لوستر مدل «افسون» يكي از گونه‌هاي مختلف لوستر چوبي  توليدشده توسط شركت «داركار (Darkar) است. در ساخت اين لوستر از لامپ هاي LED كم مصرف استفاده مي شود. اين لامپ ها علاوه بر صرفه جويي در مصرف انرژي، نور ملايمي را در محيط منتشر مي كند.شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كنند در امان بمانند. لوستر «افسون» به‌صورت سه شعله  و پنج شعله عرضه مي‌شود و ديوار كوب اين مدل نيز در شركت داركار توليد شده است. و اين امكان وجود دارد كه فضاهاي مختلف خانه را بسته به ميزان نور مورد نياز با يكي از انواع اين مدل روشن نمود. بدنه‌ي اين لوستر چوبي است و لاله هايي با شيشه مات كرمي كه با طرح هايي از جنس شاخ و برگ تزيين شده اند در آن به كار رفته است. طراحي لاله هاي اين لوسترها بصورت رو به پايين است و نور بيشتري را منعكس مي نمايد. استفاده از چوب علاوه‌ بر زيبايي باعث كاهش وزن اين محصول مي‌شود و نصب آن را آسان تر مي سازد.

براي  مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۱:۵۳


لوستر مدل «افسون» يكي از گونه‌هاي مختلف چراغ ديواري توليدشده توسط شركت «داركار» (Darkar) است. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كنند در امان بمانند. لوستر «افسون» به‌صورت سه شعله  و پنج شعله عرضه مي‌شود و ديوار كوب اين مدل نيز در شركت داركار توليد شده است. و اين امكان وجود دارد كه فضاهاي مختلف خانه را بسته به ميزان نور مورد نياز با يكي از انواع اين مدل روشن نمود. بدنه‌ي اين لوستر چوبي است و لاله هايي با شيشه مات كرمي كه با طرح هايي از جنس شاخ و برگ تزيين شده اند در آن به كار رفته است. طراحي لاله هاي اين لوسترها بصورت رو به پايين است و نور بيشتري را منعكس مي نمايد. استفاده از چوب علاوه‌ بر زيبايي باعث كاهش وزن اين محصول مي‌شود و نصب آن را آسان تر مي سازد.

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۵:۱۴

 

آويز‌ها و لوستر‌ها با توجه به شكل ظاهري و نوع طراحي كه دارند، به ‌منظور تامين نور مكان‌هاي بزرگ، كوچك، رسمي و غيررسمي مورد استفاده قرار مي‌گيرند. لوستر‌ها در سايزي بزرگ‌تر توليد مي‌شوند و نسبت به آويز‌ها نوردهي بيشتري دارند. لوستر «داركار» (Darkar) مدل «ويل» به شكل 4 شعله توليد مي‌شود. اين لوستر كوچك از جنس چوب ساخته‌ شده است و طراحي جالبي دارد. استفاده از چوب باعث شده كه اين محصول از وزن سبك 5.5 كيلوگرمي برخوردار باشد؛ درنتيجه نصب آن با راحتي بيشتري انجام مي‌شود. حباب‌هاي لاله‌اي‌شكل اين لوستر چهارشعله علاوه‌بر زيبايي به پخش نور هرچه بيشتر آن كمك مي‌كند. اين لوستر در ابعاد 64 × 77 سانتي‌متر عرضه مي‌شود. اين لوستر كوچك و شكيل براي اتاق‌هاي پذيرايي كوچك، اتاق‌خواب و يا آشپزخانه بسيار مناسب است. شركت داركار حدود 4 دهه است كه در زمينه‌ي محصولات روشنايي و تزييني فعاليت دارد و محصولاتي خوش قيمت را به بازار عرضه مي‌كند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ]