فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
loosternovin
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۹:۰۴

 

استفاده از چوب در ساخت محصولات روشنايي و تزييني زيبايي زيادي به آن‌ها مي‎‌بخشد. ظرافت چوب و نوع كنده‌كاري‌هاي انجام‌شده بر آن، براي طراحي و ساخت چراغ‌‌هاي تزييني، آن را به گزينه‎‌اي بسيار مناسب تبديل كرده است. شركت «داركار» (Darkar) در كنار محصولات متنوعي كه دارد، در توليد و عرضه‌ي محصولات چوبي به‌خوبي عمل كرده است. محصولات چوبي اين شركت از چوب پخته‌شده تهيه مي‌شوند تا در برابر رطوبت به‌خوبي مقاومت كنند. چراغ‌هاي ايستاده يكي از انواع محصولات اين شركت است كه به شكل پايه‌بلند و پايه كوتاه عرضه مي‌گردد. چراغ‌هاي پايه كوتاه معمولا به‌عنوان روميزي استفاده مي‌شوند درحالي‌كه چراغ‌هاي پايه‌بلند براي كنار سالن مناسب هستند. چراغ تزييني داركار مدل «لونا» با ارتفاع 128 سانتي‌متري كه دارد نوعي چراغ كنار‌سالني محسوب مي‌شود. اين چراغ زيبا به شكل چهارگوش طراحي‌شده و داراي اشكال دايره‌اي و زاويه‌داراست. تامين نور اين محصول به عهده‌ي چهار لامپي است كه در داخل آن قرار مي‌گيرند. براي بهبود كيفيت نور و كاهش مصرف برق مي‌توانيد از لامپ‌هاي LED در داخل اين چراغ استفاده كنيد. از ديگر مشخصه‌هاي اين محصول مي‌توان به وزن و ابعاد آن اشاره كرد. وزن اين چراغ ايستاده به لطف استفاده از چوب در ساخت آن، كمتر از چهار كيلوگرم بوده و در ابعاد 22× 22× 128 سانتي‌متر توليد مي‌شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۵:۳۶

 

چراغ تزييني فوق يكي از محصولات شركت «داركار» (Darkar) است كه با نام مدل «آرميتا » عرضه مي‌شود. اين چراغ تزييني از نوع ايستاده بوده و از آن به‌عنوان چراغ ايستاده‌ي كنارسالني استفاده مي‌شود. اين چراغ زيبا ارتفاعي برابر 140 سانتي‌متر دارد با اين‌حال وزن زيادي ندارد. اين ويژگي مثبت به‌لطف استفاده از چوب در ساخت چراغ است كه مانع از بالارفتن وزن آن مي‌شود. اين چراغ ايستاده وزني برابر 1850 گرم دارد و از نوردهي مناسبي سود مي‌برد. اين محصول داراي سه سرپيچ E14 بوده و از ايستايي مناسبي برخوردار است. طراحي اين چراغ ايستاده به‌گونه‌اي است كه نوردهي مناسبي داشته و نور را به‌شكل زيبايي پخش مي‌كند. شركت داركار محصولات متنوع و زيبايي عرضه مي‌كند و بيشتر توجه خود را روي محصولات روشنايي و زينتي متمركز كرده است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۱:۱۷

 

چراغ تزييني مدل «مهتاب» يكي از محصولات شركت «داركار» (Darkar) است. اين چراغ تزييني ارتفاعي حدود 1.5 متر دارد و اين موضوع آن را براي استفاده در كنار سالن به گزينه‌ي خوبي تبديل كرده است. اين چراغ ايستاده كه محصولي از شركت داركار است، زيبايي و طراحي بسيار خوبي دارد. يكي از عوامل زيبايي اين محصول، استفاده از چوب در ساخت آن است. چوب به‌كاررفته در ساخت اين چراغ ايستاده به شكل پخته‌شده تهيه مي‌شود و به آن مقاومت بالايي در برابر رطوبت مي‌بخشد. استفاده از چوب باعث كاهش وزن اين محصول شده است و وزني كمتر از 4 كيلوگرم به آن داده است. پايه‌ي اين كنارسالني به شكل دايره‌اي است و پايداري خوبي دارد. اين محصول در ابعاد 34× 34× 154 سانتي‌متر توليد مي‌شود. براي روشني اين محصول، 3 سرپيچ لامپ در داخل آن قرارگرفته است و استفاده از لامپ LED مي‌تواند علاوه بر صرفه‌جويي در مصرف برق، روشنايي خوبي به آن بدهد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۵۴

 

چراغ‌هاي تزييني انواع مختلفي دارند و علاوه بر ظاهري زيبا، در تامين نور محيط نقش مهمي ايفا مي‌كنند. چراغ‌هاي ايستاده معمولا به شكل فلزي و كريستالي توليد مي‌شوند. در اين ميان مشاهده‌ي يك چراغ ايستاده‌ي چوبي بسيار جالب به نظر مي‌رسد. شركت «داركار» (Darkar) حدود چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات چوبي و تزييني فعاليت مي‌كند. چراغ‌هاي ايستاده‌ي چوبي از محصولات زيباي اين شركت محسوب مي‌شوند. چراغ تزييني داركار مدل «نيلوفر» نمونه‌اي از چراغ‌هاي كنارسالني اين شركت است. اين چراغ ايستاده، علاوه بر ظاهر زيباي چوبي كه دارد از نوردهي مناسبي برخوردار است. براي نوردهي اين محصول سه سرپيچ لامپ در نظر گرفته‌شده است. شما مي‌توانيد با استفاده از لامپ LED در مصرف برق صرفه‌جويي كرده و از كيفيت نوردهي مناسبي بهره‌مند شويد. براي افزايش مقاومت اين محصول در برابر رطوبت، چوب به‌كاررفته در ساخت آن به‌صورت پخته‌شده تهيه مي‌شود. از ديگر مشخصه‌هاي اين محصول مي‌توان به وزن و ابعاد آن اشاره كرد. وزن اين چراغ ايستاده حدود 3 كيلوگرم است و در ابعاد 43× 43× 135 سانتي‌متر توليد مي‌شود. محصولات شركت داركار ظاهر زيبايي دارند و باقيمتي مناسب عرضه مي‌شوند

 
براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۶:۴۱

 

چراغ‌هاي تزييني ايستاده نيز مانند لوستر‌ها، آويز‌ها و شمعدان‌ها نقش بسيار زيادي در زيبايي و نوردهي محيط ايفا مي‌كنند. همان‌طور كه از نام اين محصولات مشخص است به‌صورت ايستاده و معمولا در گوشه‌ي سالن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند. چراغ‌هاي ايستاده معمولا از فلز و كريستال تهيه مي‌شوند و وزن زيادي دارند. در اين ميان چراغ‌هاي ايستاده‌ي چوبي توجه زيادي را به خود جلب خواهند كرد. استفاده از چوب در ساخت اين محصولات وزن آن‌ها را به‌طور چشمگيري كاهش مي‌دهد و علاوه‌بر جلوه‌اي زيبا، آن‌ها را بسيار متفاوت و خاص مي‌كند. شركت «داركار» (Darkar) توانسته با تجربه‌ي زيادي كه در زمينه‌ي محصولات روشنايي و زينتي دارد چراغ‌هاي ايستاده‌ي چوبي زيبايي را توليد كند. اين شركت براي جلوگيري از آسيب محصولاتش در برابر رطوبت، چوب‌ها را به شكل پخته‌شده مورد استفاده قرار مي‌دهد. چراغ ايستاده‌ي مدل «كلاب» يكي از محصولات اين شركت است كه طراحي زيبايي دارد. اين محصول داراي سه ‌شاخه در سه اندازه‌ي مختلف است و در ابعاد 24 × 34 × 77 سانتي‌متر توليد مي‌شود. از ديگر مشخصه‌ي اين محصول مي‌توان به وزن 5 كيلوگرمي آن اشاره كرد. استفاده از لامپ LED در اين چراغ تزييني علاوه‌بر زيبايي باعث كاهش مصرف برق مي‌شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۰:۲۳

 

لوسترديواري داركار مدل كلاب يك سيستم روشنايي بسيار زيبا است كه مي‌تواند در بهبود نور و زيبايي محل استفاده بسيار مفيد واقع شود. اين مدل با ظاهري خاص، متفاوت از بسياري از چراغ ديواري هاي معمول در بازار است. استفاده از يك پايه و آويز شدن چراغ از آن ويژگي اين مدل است. اين چراغ ديواري داراي يك جايگاه براي اتصال لامپ‌ با سرپيچ بزرگ است. جنس قسمت‌هاي دور حباب و پايه اين آويز ديواري از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد.اين محصول در ابعادي طراحي شده كه تقريباً مي‌توان در هر مكاني آن را نصب كرد. وزن كم چراغ ديواري داركار امكان نصب آسان و مطمئن آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۷:۰۳

 

امروزه با آميختن ساختار لوسترهاي قديمي و استفاده از چوب، ضمن سبك‌ترشدن وزن و كاهش هزينه‌ي ساخت لوستر، ظاهري مدرن به آن‌ها داده ‌شده است. از مدت‌ها قبل لوسترها براي تامين روشنايي اتاق پذيرايي و نشيمن در منازل يا اتاق‌هاي محل كار مورد استفاده قرار مي‌گرفتند. اين لوستر آويز چوبي غالبا از تعدادي شاخه و لامپ تشكيل‌شده كه ظاهري آراسته دارد.لوستر «كلاب سه شعله‌ي خطي» يك روشنايي تزييني و از محصولات شركت «داركار» (Darkar) به‌حساب مي‌آيد. اين محصول بدنه‌ي چوبي دارد و حباب‌هاي اين روشنايي به شكل استوانه‌ي مخروطي و از جنس شيشه هستند. وزن اين محصول حدود 2.3 كيلوگرم است. ميزان ارتفاع يا فاصله‌ي اين لوستر از سقف 80 سانتي‌متر در نظر گرفته ‌شده است. بسته به محل مصرف و سليقه‌ي خريدار، بايد 3 لامپ براي استفاده از اين روشنايي تهيه كرد. نزديك به 40 سال از آغاز فعاليت شركت داركار در زمينه‌ي توليد انواع روشنايي‌هاي تزييني مي‌گذرد. اين شركت با توليد محصولات روشنايي با تنوع زياد توانسته است در باب تهيه‌ي انواع لوستر و روشنايي تزييني، پاسخ سليقه‌ي بسياري از مشتريان را بدهد. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند. چراغ‌آويز كلاب نمونه‌اي از محصولات داركار است كه با تهيه و نصب آن، هم ظاهري شكيل به منزل يا محل كار خود داده‌ايد و هم ميزان نور مناسبي را ايجاد كرده‌ايد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۱:۱۰

 

شركت «داركار» (Darkar) محصولات بسيار متنوعي در زمينه‌ي انواع لوستر، روشنايي سقفي، آباژور و چراغ‌هاي تزييني ايستاده و روميزي دارد. يكي از اين محصولات مدل «كلاب» است. گونه‌هاي مختلف روشنايي با اين نام و با كدها و شكل‌هاي مختلف توسط داركار به بازار معرفي‌ شده‌اند. .اين محصول با عنوان كلاب سه شعله‌ي سقفي هم شناخته مي‌شود. پايه‌ي اين لوستر آويز چوبي از چوب پخته‌شده ساخته مي‌شود و دو بند به حباب‌هاي شيشه‌اي آن وصل شده است. البته دور حباب‌هاي اين روشنايي هم قطعات چوبي به ‌كار رفته است. با اتصال سه لامپ به اين محصول مي‌توانيد از آن استفاده كنيد. فاصله‌ي اين روشنايي از سقف 120 سانتي‌متر و قطر آن 37 سانتي‌متر است. از اين محصول شركت داركار مي‌توانيد براي تامين روشنايي محل كار، اتاق خواب، آشپزخانه، نشيمن و فضاهايي با مساحت حدود 18 مترمربع استفاده كنيد. شركت داركار حدود چهل سال است كه در زمينه‌ي توليد و عرضه‌ي محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه بر ظاهري زيبا از تنوع بسيار زيادي برخوردارند. چوب به‌كاررفته در روشنايي‌هاي چوبي اين شركت، بسيار مرغوب بوده و با توجه به پخته‌شدن در دماي بالا از گزند موريانه و خوردگي‌هاي ديگري كه براي چوب به وجود مي‌آيد، در امان است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۸:۰۳

 

چراغ‌هاي تزييني انواع مختلفي دارند و همان‌طور كه از نامشان مشخص است، نوع طراحي و ظاهرشان براي زيبايي بخشي به محيط، نقش مهمي را ايفا مي‌كند. چراغ‌هاي ايستاده، گونه‌اي از چراغ‌هاي تزييني محسوب مي‌شوند كه بيشتر به ‌منظور استفاده در سالن‌ها طراحي ‌شده‌اند. درصورتي‌كه دكور سالن حاين نام مجاز نمي باشد .ي چوبي داشته باشد، استفاده از چراغ‌هاي ايستاده‌ي فلزي و كريستالي گزينه‌ي مناسبي نخواهد بود. در اين شرايط استفاده از چراغ ايستاده‌ي چوبي هم‌خواني بسيار زيادي به محيط مي‌بخشد و موجب زيبايي هرچه بيشتر آن مي‌شود. در ميان شركت‌هايي كه به توليد محصولات روشنايي-تزييني چوبي مشغول هستند، شركت «داركار» (Darkar) به‌خوبي عمل كرده است. اين شركت حدود چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه‌بر طراحي زيبا، از قيمت مناسبي برخوردارند. چراغ تزييني ايستاده‌ي مدل «رومينا» محصولي بسيار زيبا از شركت داركار است. اين چراغ ايستاده از جنس چوب ساخته ‌شده است. استفاده از چوب در ساخت اين محصول علاوه‌بر زيبايي بسيار زياد، وزن مناسبي به آن بخشيده است. اين محصول حدود 5 كيلوگرم وزن دارد و در ابعاد 20 × 37 × 130 سانتي‌متر توليد مي‌شود. در داخل اين محصول چهار عدد لامپ قرار مي‌گيرد كه نوردهي مناسبي به آن بخشيده است. شركت داركار براي مقاومت محصولاتش در برابر رطوبت، چوب‌ها را به‌صورت پخته‌شده مورد استفاده قرار مي‌دهد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۴:۵۰

 

لوستر آويز سقفي مدل «حصيري» يكي از گونه‌هاي مختلف از چراغ هاي آويز توليدشده توسط شركت «داركار» (Darkar) است. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كنند در امان بمانند. چراغ ديواري «حصيري» به‌صورت تك شعله با سرپيچ معمولي عرضه مي‌شود و بدنه‌ي آن چوبي است و در ميان ستونهاي خميده چوبي تكه هاي از الياف حصيري شكل با رنگ كرمي به كار رفته است. اين مدل با طراحي كلاه شكل نور را به خوبي پخش مي كند ولي به دليل تك شعله بودن مناسب براي فضاهاي كوچكي همچون آشپزخانه، اتاق خواب و پذيرايي هاي كوچك مي باشد. محصولات شركت داركار علاوه بر كيفيت بالا از قيمت مناسبي نيز برخوردار مي باشند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ]