فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
loosternovin
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۱:۱۵

 

لوستر آويز داركار مدل كلاب تك شعله يك سيستم روشنايي بسيار زيبا است كه مي‌تواند در بهبود نور و زيبايي محل استفاده بسيار مفيد واقع شود. اين لوستر آويز چوبي داراي يك جايگاه براي اتصال لامپ‌ با سرپيچ بزرگ است. جنس قسمت‌هاي دور اين آويز سقفي از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد اين محصول 90 سانتي‌متر ارتفاع و كمتر از 15 سانتي‌متر قطر است كه تقريباً مي‌توان در هر سقفي آن را نصب كرد. وزن كم اين چراغ سقفي امكان نصب آسان و مطمئن آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۸:۳۲

 

شركت «داركار» (Darkar) محصولات بسيار متنوعي در زمينه‌ي انواع لوستر، روشنايي سقفي، آباژور و چراغ‌هاي تزييني ايستاده و روميزي دارد. يكي از اين محصولات مدل «كلاب» است. گونه‌هاي مختلف روشنايي با اين نام و با كدها و شكل‌هاي مختلف توسط داركار به بازار معرفي‌ شده‌اند. اين محصول با عنوان كلاب دوشعله‌ي سقفي هم شناخته مي‌شود. پايه‌ي اين محصول از چوب پخته‌شده ساخته مي‌شود و دو بند به حباب‌هاي شيشه‌اي آن وصل شده است. البته دور حباب‌هاي اين روشنايي هم قطعات چوبي به ‌كار رفته است. با اتصال دو لامپ به اين محصول مي‌توانيد از آن استفاده كنيد. فاصله‌ي اين روشنايي از سقف 95 سانتي‌متر و قطر آن 25 سانتي‌متر است. ازاين محصول ميتوانيد براي تامين روشنايي محل كار، اتاق خواب، آشپزخانه، نشيمن و فضاهايي با مساحت كمتر از 18 مترمربع استفاده كنيد. شركت داركار حدود چهل سال است كه در زمينه‌ي توليد و عرضه‌ي محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت علاوه بر ظاهري زيبا از تنوع بسيار زيادي برخوردارند. چوب به‌كاررفته در روشنايي‌هاي چوبي اين شركت، بسيار مرغوب بوده و با توجه به پخته‌شدن در دماي بالا از گزند موريانه و خوردگي‌هاي ديگري كه براي چوب به وجود مي‌آيد، در امان است.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۳:۵۴

 

لوستر سقفي هم مانند ساير لوستر‌ها وظيفه‌ي تامين نور محيط را بر عهده ‌دارند. اين محصولات نقش به‌سزايي در زيبايي محيط ايفا مي‌كنند. بيشتر لوسترهاي سقفي موجود در بازار به‌صورت فلزي و كريستالي توليد مي‌شوند. استفاده از فلز و كريستال باعث افزايش وزن اين محصولات مي‌شود و به كار بردن آن‌ها در مكان‌هايي با دكور چوبي، مناسب نيست. در اين ميان لوستر سقفي چوبي نظر افراد زيادي را به خود جلب خواهد كرد و جلوه‌اي متفاوت به دكور شما خواهد بخشيد. استفاده از چوب در ساخت چراغ‌هاي سقفي موجب شده است كه اين محصولات زيبا و ظريف، وزن كمي داشته باشند. شركت‌هاي مختلفي درزمينه‌ي توليد محصولات چوبي و تزييني فعاليت مي‌كنند. دراين ‌بين شركت «داركار» (Darkar) باعرضه‌ي محصولات روشنايي و تزييني، به‌خوبي عمل كرده است. اين شركت نزديك به چهار دهه است كه محصولات خود را به بازار عرضه مي‌كند. شركت داركار در محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند. اين كار باعث مي‌شود تا محصولات در برابر رطوبت مقاومت خوبي پيدا كنند. چراغ سقفي مدل كوروش بزرگ يكي از محصولات چوبي شركت داركار است. اين چراغ سقفي به‌صورت چهار‌گوش طراحي‌شده است و به لطف بدنه‌ي چوبي خود وزني حدود 2.5 كيلوگرم دارد. اين محصول در ابعاد 40× 15 سانتي‌متر توليد مي‌شود و قابليت نصب چهارلامپ را دارد. شما مي‌توانيد با نصب لامپ‌هاي LED در داخل اين چراغ سقفي علاوه بر كاهش مصرف برق، موجب بهبود كيفيت نوردهي آن شويد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۰:۵۵

 

لوستر سقفي داركار مدل آفتاب بزرگ يك سيستم روشنايي بسيار زيبا است كه مي‌تواند در بهبود نور و زيبايي محل استفاده بسيار مفيد واقع شود. اين لوستر سقفي داراي سه جايگاه براي اتصال لامپ‌هايي با سرپيچ كوچك است تا به ماكزيمم نوردهي برسد و مانند نام مدلش، به مثال خورشيد و آفتاب باشد. جنس قسمت‌هاي دور اين چراغ سقفي از چوب است تا حس خوب طبيعت را هم به محيط اضافه كند. رنگ قهوه‌اي اين قطعات چوبي و تم گرم اين محصول باعث گرمابخشيدن به محيط مي‌شود تا فضاي داخلي خانه‌ها مانند اتاق‌ها را زيباتر سازد. ابعاد اين محصول 16 سانتي‌متر ارتفاع و كمتر از نيم متر قطر است كه تقريباً مي‌توان در هر سقفي آن را نصب كرد. وزن كم اين چراغ سقفي امكان نصب آسان و مطمئن آن را ايجاد مي‌كند. البته بايد مسائل ايمني رعايت شوند. قابليت تعويض لامپ‌ها اين امكان را مي‌دهد تا از لامپ‌هاي پرنور يا كم‌نور بسته به نياز استفاده كرد و تعويض لامپ‌هاي سوخته نيز به‌راحتي انجام مي‌شود. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. بسياري از محصولات اين شركت به شكل چوبي توليد مي‌شوند و طراحي زيبايي دارند. محصولات اين شركت در كنار ظاهري زيبا از قيمت مناسبي برخوردارند.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۰۳

 

چراغ ديواري مدل كسري يكي از گونه‌هاي مختلف چراغ ديواري توليدشده توسط شركت «داركار» (Darkar) است. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كنند در امان بمانند. وزن اين چراغ ديواري 365 گرم است و 27 در ابعاد 36×15×27 سانتي متر مي باشد اين چراغ ديواري داراي دو عدد لامپ ال اي دي مي باشد. از اين چراغ ديواري مي توان براي فضاهاي داخلي و اتاق خواب كودك استفاده نمود

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۲:۲۱

 

استفاده از چوب و شيشه در كنار يكديگر در طراحي لوستر ها، در ميان انبوهي از لوستر‌هاي كريستالي و فلزي كاري خلاقانه محسوب مي‌شود. به كار بردن چوب باعث افزايش ظرافت كار مي‌شود و وزن محصول را به‌طور چشمگيري كاهش خواهد داد. شركت «داركار» (Darkar) يكي از شركت‌هاي پيشتاز درزمينه‌ي توليد و عرضه‌ي محصولات روشنايي چوبي است. محصولات اين شركت طراحي مناسبي دارند و براي مقاومت در برابر رطوبت از چوب پخته‌شده تهيه مي‌شوند. اين شركت نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. مدل «تخت جمشيد» محصولي از شركت داركار است كه لوستر اين طرح به ‌صورت دو، چهار و شش شعله و چراغ ديواري آن به صورت يك و دو شعله توليد مي شود. طراحي اين مدل برگرفته از كتيبه ها و ستون هاي تخت جمشيد است و استفاده از اين مدل در فضاهاي سنتي بسيار مناسب مي تواند باشد. اين محصول به لطف بدنه‌ي چوبي‌اش، وزن سبكي دارد كه اين وزن كم باعث شده است تا نصب اين لوستر توسط كاربر به‌راحتي صورت گيرد. لاله‌هاي اين مدل به سمت پايين بوده و پخش نور خوبي دارند. شما مي‌توانيد با تهيه‌ي لامپ‌هاي LED براي اين مدل، در مصرف برق صرفه‌جويي كنيد.. لوستر‌ها و ديواركوب ها علاوه بر تامين نور محيط، زيبايي بسياري به آن مي‌بخشند. براي بهره‌مندي از نور مناسب، بايد در انتخاب آن ها به مساحت محيط توجه كرده و تعداد شعله‌ها را مدنظر قرار دهيد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۸:۰۱

 

لوستر ديواري مدل «حصيري» يكي از گونه‌هاي مختلف چراغ ديواري توليدشده توسط شركت «داركار» (Darkar) است. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده مي‌كند تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كنند در امان بمانند. ديواركوب «حصيري» به‌صورت دو شعله عرضه مي‌شود و بدنه‌ي آن چوبي است و در ميان ستونهاي خميده چوبي تكه هاي از الياف حصيري شكل با رنگ كرمي به كار رفته است. طراحي اين ديواركوب بصورتي است كه نور را به پايين مي تاباند و روشنايي زيبايي را روي ديوار ايجاد مي كند. اين محصول با طراحي كلاسيك گونه و شكل كلاهك مانندش با ديگر آويزهاي تك شعله به خوبي ست مي شود. استفاده از چوب علاوه‌بر زيبايي باعث كاهش وزن اين محصول مي‌شود. اين ديواركوب حدود نيم كيلوگرم وزن دارد. اين نوع ديواركوب‌ها بيشتر روي اتاق خواب و آشپزخانه نصب مي گردند هر چند كه بر روي ديوارهاي پذيرايي با دكوراسيون چوبي نيز بسيار زيبا جلوه خواهد كرد. استفاده از اين محصولات در بالاي قاب‌ها، جلوه‌اي زيبا به آن‌ها مي‌دهد.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۰۹

 

لوستر سقفي فوق يكي از محصولات زيباي شركت «داركار» (Darkar) است. اين شركت در زمينه‌ي توليد انواع محصولات روشنايي و زينتي فعاليت مي‌كند. محصول فوق ساختاري شيشه‌اي چوبي دارد و به‌زيبايي طراحي شده است. اين چراغ سقفي به‌شكل روكار نصب مي‌شود و از نوردهي مناسبي برخوردار است. استفاده از اين لوستر سقفي را براي محيط هايي مثل آشپزخانه و اتاق خواب و راهرو پيشنهاد مي كنيم. لازم به ذكر است كه درون حباب اين چراغ، دو سرپيچ E14 قرار دارد كه با تهيه‌ي لامپ‌هايي ال اي دي يا كم‌مصرف علاوه‌بر كاهش ميزان مصرف برق مانع از داغ شدن چراغ خواهيد شد. اين چراغ سقفي مدل ساني نام دارد و براي مكان‌هاي داخلي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ارتفاع اين چراغ 15 سانتي‌متر بوده و سطح مقطع آن 48 سانتي‌متر است. اين چراغ وزني برابر 1250 گرم دارد

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۰:۴۱

 

لوستر ديواري «منگو» يكي از محصولات شركت «داركار» (Darkar) محسوب مي‌شود. اين لوستر ديواري (ديواركوب) ظاهري شكيل و ساده دارد. تركيب بدنه‌ي چوبي و حباب شيشه‌اي آن جلوه‌اي خاص به اين محصول بخشيده است. حباب استوانه‌اي اين ديواركوب پخش نور مناسبي دارد و به‌خوبي نور را به سمت پايين متمركز مي‌كند. اين محصول به صورت تك شعله است و براي لوستر‌هاي چوبي زوج مناسبي محسوب مي‌شود. اين ديواركوب در ابعاد 39 × 37 × 48 سانتي‌متر توليد مي‌شود. از مشخصه‌ي ديگر اين محصول مي‌توان به وزن حدود 1.5 كيلوگرمي آن اشاره كرد. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه در زمينه‌ي توليد محصولات روشنايي و تزييني فعاليت مي‌كند. اين شركت در توليد محصولات چوبي خود از چوب پخته‌شده استفاده كرده تا اين محصولات در اثر رطوبت، موريانه يا ديگر مواردي كه به چوب آسيب وارد مي‌كند، در امان بمانند. چراغ‌هاي ديواركوب معمولا با توجه به شكل لوستر و آويز تهيه مي‌شوند. از اين محصولات بيشتر در بالاي قاب، ديوار‌هاي اتاق پذيرايي و خواب و راهرو‌ها استفاده مي‌شود.

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۴۵

 

امروزه بيشتر لوسترهاي ديواري به‌صورت فلزي و كريستالي توليد مي‌شوند. اين محصولات داراي وزن زيادي هستند و با دكور‌هاي چوبي تناسب زيادي ندارند. در اين ميان چراغ‌هاي ديواري با بدنه‌اي چوبي نظر افراد زيادي را به خود جلب خواهند كرد. اين چراغ‌ها مناسب لوستر‌ها و فضاهايي با دكور چوبي هستند. استفاده از چوب باعث افزايش زيبايي و ظرافت اين محصولات مي‌‌شود و وزن مناسبي به آن‌ها مي‌بخشد. يكي از محصولات شركت «داركار» (Darkar) است كه به‌صورت چوبي توليد مي‌شود. اين چراغ ديواري طراحي بسيار زيبايي دارد و در داخل آن 2 عدد لامپ نصب مي‌شود. شما مي‌توانيد براي كاهش مصرف برق از چراغ‌هاي LED استفاده كنيد. شركت داركار براي افزايش مقاومت اين محصول در برابر رطوبت، آن را از چوب پخته‌شده تهيه مي‌كند. اين محصول در ابعاد 12× 29× 30 سانتي‌متر توليد مي‌شود و وزني كمتر از نيم كيلوگرم دارد. چراغ‌هاي ديواري چوبي زوج مناسبي براي لوستر‌هاي چوبي محسوب مي‌شوند. اين محصولات با توجه به نوع طراحي كه دارند براي استفاده در مكان‌هاي مختلفي مانند اتاق پذيرايي، اتاق‌خواب، آشپزخانه و حتي كافي‌شاپ‌ها مناسب هستند. شركت داركار نزديك به چهار دهه است كه درزمينه‌ي توليد و عرضه‌ي محصولات تزييني و روشنايي فعاليت مي‌كند. محصولات اين شركت طراحي خوبي دارند و باقيمتي مناسب به بازار عرضه مي‌شوند

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ]